Döntetlennel kezdtünk - 2015. március 09. 08:21.

Döntetlennel kezdtünk

Nagyszerű időjárás, sok néző, jó pálya és egy balszerencsés mérkőzés. Csapatunknak gólokkal kellett volna nyernie de csak 1-1 döntetlent játszott Ásványráró csapata ellen. Vida Roland káprázatos góllal mutatkozott be győrzámolyi szurkolóknak.

Győrzámolyi SE  -  Ásványráró KSE  1-1 (1-0)

Nagy Péter - Hegedűs László, Karácsony Péter, Molnár Tamás, Frank Dávid, Babos Péter, Németh Szabolcs, Vida Roland, Szombathelyi László, Sulyok Máté

Cserék:

Granát Gábor, Szabó Máté, Bajusz Péter, Sallai Mihály

Gólszerző: Vida Roland

Sárga lap: Karácsony Péter

Edző: Nemes Ferenc

Találkozó elejétől a végéig csapatunk irányította a játékot, de igazán nagy helyzetünk kevés adódott. A találkozó elején csapatunk nagyon nyomott melynek meg is lett az eredménye. Frissen igazolt középpályásunk Vida Roland rögtön góllal mutatkozott be a szép számmal kilátogatott publikumnak. Beívelést követően a védők fejjel mentettek de pont a középen helyezkedő Vida Roland elé aki kapásból 19 méterről védhetetlen gólt lőtt a kapu jobb felső sarkába. A labda a kapufáról vágódott a hálóba.

Vida Roland a Hohe Wandi csapatösszetartáson

Ezután is többet birtokolta csapatunk a labdát de komolyabb ziccerig nem jutottunk el. Szögletek és szabadrúgások akadtak szép számmal, de mind kihasználatlan maradt.

Második félidőben ugyanaz történt mint az elsőben de sajnos az ellenfél egy 11-es rúgással egyenlíteni tudott. Az utolsó 20-25 percre ellenfelünket a kapujuk elé "szögeztük" de nem sikerült a győzelmet kiharcolnia. A mérkőzés utolsó percében még Sulyok Máté lőhette volna a győztes gólt de sajnos a helyzet kimaradt.

Kezdő játékosként mutatkozott be Karácsony Péter és Németh Szabolcs is. Mindketten jól játszottak a mérkőzésen! Péter Máriakálnok csapatától érkezett hozzánk, míg Szabolcsot Gyirmót csapatától igazoltuk.

Csapatunk javíthat a következő héten, bár nem lesz könnyű hiszen Püski futball stílusa hasonló mint Ásványráróé (jó nagyot belerúgni és lesz ami lesz)...

Vissza a listázáshoz >
Hétvégi győzelmek Püskin

Vasárnap mindkét csapatunk sikerrel vette a bajnokság 20. fordulóját. Püskire látogattunk ahol nem számítottunk egy könnyű mérkőzésr...

2014. április 10. 14:16 >
2011/2012 Ifjúsági bajnokság végeredménye

2011/2012 Ifjúsági bajnokság végeredmény...

1.       DUNAKILITI KSE   30     25     3     2     106     ...

2012. július 07. 08:22 >
Rossz szezonkezdés és változások a csapatnál

Rossz szezonkezdés és változások a csapat...

Csapatunk 4-2-es vereséget szenvedett a 2018-2019-es bajnokság nyitó fordulóján Rábapatona otthonában. A keretben változások is estek, akikről...

2018. augusztus 12. 18:00 >