2012-2013 szezon kezdete - 2012. július 27. 12:56.

2012-2013 szezon kezdete

Magyar Kupasorsolás 2012/2013. Területi selejtező 1. forduló
2012. augusztus 12. 17.00 óra | Dunaszentpál SE - Győrzámoly


„B” – MÓVÁR-CSORNAI CSOPORTBEOSZTÁSA

  1. DUNASZEG SE
  2. MOSONSZENTMIKLÓS SE
  3. BEZENYE SE
  4. BARBACS KSE
  5. MOSONSZOLNOKI SE
  6. MÁRIAKÁLNOK SE
  7. BŐSÁRKÁNY KSE
  8. DUNAKILITI KSE
  9. HEGYESHALMI SC 1931
  10. KUNSZIGET SE
  11. GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE
  12. GYŐRZÁMOLYI SE
  13. PÜSKI SE
  14. ENESE SC
  15. BÖRCS KSE
  16. KÁROLYHÁZA SKE


Magyar Kupasorsolás 2012/2013.

Területi selejtező

1. forduló

2012. augusztus 11.-12. 17.00 h.

 

  1. Abda SE II.                                        - Börcs KSE
  2. Acsalag SE                                 - Téti SOKORÓ FC
  3. Agyagosszergényi SE              - TERCIA Fertőendréd SE
  4. Ásványrárói KSE                                - Dunaszeg SE
  5. Bakonyszentlászló KSE                       - DAC 1912 SE
  6. Bakonyszentkirály Váralja SE  - Pannonhalma SE
  7. Balfi SE                                              - KSK Ágfalva
  8. Bezi KSE                                            - FUTURA MTE 1904 II
  9.  Bodonhelyi SE                                   - Töltéstava SE
  10.  Bőny SE                                            - Győrszentiván SE
  11.  Csapod SC                                        - Szany SE
  12.  Csikvánd SE                                      - Rábaszentandrás SE
  13.  DAC 1912 SE II                               - Nádorvárosi SC
  14.  Darnózseli SE                        - Bezenye SE
  15.  Dunakiliti KSE II                               - Halászi SE
  16.  Dunaszentpál SE                                - Győrzámoly
  17.  Dunasziget KSE                                 - Püski SE                   /Püskin!/
  18.  Egyházasfalu SE                                 - Kapuvári SE
  19.  Écs KSE                                           - WHB Győrújbarát SE
  20.  Farád SE                                           - ESK Ménfőcsanak
  21.  Fertőd SE                                          - Mihályi SE
  22.  Fertőrákosi SE                                  - Nagycenki SE
  23.  Fertőszéplaki SK                               - Bősárkány KSE
  24.  Gyarmat SE                                       - Nyúl SC                    (2012.08.11.17.00 h.)
  25.  Gyömörei SK                        - Felpéci SE
  26.  Győrasszonyfa - Tarjánpuszta SE       - FC Táp
  27.  Győrság KSE                                    - Pér SE
  28.  Győrladamér SE                                - Károlyházi SKE
  29.  Győrszentiván II                                 - Mezőörs KSE
  30.  Harka KSK                                       - MET-NA Veszkény SE
  31.  Halászi ID. Majtényi LSE                   - Kunsziget SE
  32.  Jobaháza KSE                                   - Győrsövényházi SE
  33.  Kimle KSE                                        - Dunakiliti KSE
  34.  Kisfaludi SE                                       - Bágyogszovát KSE
  35.  Kónyi SE                                           - Hédervár KSE          (2012.08.11.17.00 h.)
  36.  Kópháza SE                                      - Osli KSE
  37.  Pázmándfalu KSE                              - Abda SC
  38.  Levél SE                                            - Hegyeshalmi SC
  39.  Lövő SE                                            - Beledi SE
  40.  Magyarkeresztúr KSE                        - Iván KSE
  41.  Markotabödöge SE                           - Enese SC
  42.  Mecséri SE                                        - Győrújfalu SE            (2012.08.11.15.00 h.)
  43.  Mindszentpuszta SE                           - Bácsa FC
  44.  MITE                                                - Máriakálnok SE
  45.  Mosonszentmiklós SE            - Jánossomorjai SE
  46.  Mosonudvar SE                                 - Mosonszolnoki KSE
  47.  Nagyszentjánosi SC                           - Intertec Ablak Bajcs SE
  48.  Rábapatona SE                                  - Nyalka SK
  49.  KSK Rábapordány                            - Öttevényi TC
  50.  Peresztegi SE                                     - Pannónia Üzletház Vitnyéd SE
  51.  Rajkai SE II.                                      - Újrónafő SK
  52.  Rábacsanak SE                                  - Rábatamási SK
  53.  Rábacsécsény SE                               - Kajárpéc SE
  54.  Rábaszentmihály KSE            - Mosonszentmiklós SE II
  55. Répcementi SE                                   - Fertőszentmiklós SE
  56.  Répcevisi FC                                      - Sopronkövesdi LC
  57.  Sarródi Ászok SE                              - Egyed KSE
  58.  SFAC 1900 SE                                 - FSC Hegykő
  59.  Szárföld SE                                        - Újkér FC
  60.  Szerecsenyi SE                                  - Veszprémvarsány LE
  61.  Szil SE                                               - Koroncó SE
  62.  Szilsárkány - Pásztori KSE                 - Ikrény SE
  63.  Tényő SE                                           - Sokorópátka SE
  64.  Undi SE                                             - Rábakecöl SE
  65.  Vág SE                                              - Barbacs SE
  66.  Vámosszabadi SE                              - Rajka SE
  67.  Várbalog KSK                                  - Lébény SE
  68.  Zsira TSK                                          - Sopronhorpács KSE
  69.  Nagylózsi SK                                     - Himodi SE

 

Országos táblán játszó csapatok sorsolása:

 

  1. Babóti SE
  2. Csornai SE
  3. Gönyű SE
  4. Győrszemere KSK
  5. Lipót SE   
  6. Petőházi SE

 

Szabadnapos: MTE 1904 


Vissza a listázáshoz >
A nagymúltú DAC 1912 csapata a következő ellenfél

A nagymúltú DAC 1912 csapata a következő ...

2014.07.29-én azaz ma este 18:30-as kezdéssel a győri DAC 1912 csapatát fogadjuk a felkészülési időszak közepén! Csapatunk eddig az összes ...

2014. július 29. 10:09 >
Jó kezdés rossz végjátékkal....

Jó kezdés rossz végjátékkal....

A jó kezdés után együttesünk 3-4-es vereséget szenvedett Tét csapata ellen  a bajnokság 7. fordulójában. Az első félidőt követően még...

2017. szeptember 25. 19:13 >
2. hely, 4 mérkőzés 0 kapott gól, Magyar Kupa negyeddöntő

2. hely, 4 mérkőzés 0 kapott gól, Magyar ...

Csapatunk tavasszal a 4 bajnoki mérkőzésen (és hozzávéve a Megyei Magyar Kupa nyolcaddöntőjében aratott sikerét) összesen 1! gólt kapott és...

2014. április 01. 12:04 >